אודותינו

מוישי קירשנר

שמי מוישי קירשנר ואני יועץ חינוכי מאמן אישי ומטפל cbt.
בשנת 2017 התחלתי לעסוק בהטמעת תחום האימון אישי בתוך מערכת החינוך וגיליתי עם השנים שיש באימון אישי הרבה כלים ומיומנויות שיכולים לעזור לכל אדם ובמיוחד לאנשי חינוך.
במהלך השנים יצרתי פנקסי עבודה שמאפשרים תהליכי צמיחה אישיים והטמעת כלים של אימון בתוך מערכת החינוך לצוותים ותלמידים.
מוזמנים להתרשם ולקחת לשימושכם ולקבוע איתי פגישת תכנון חינמית ליצירת התהליך צמיחה המתאים לכם.
בנוסף אני עובד בקליניקה שלי עם הורים ונערים שחווים קשיים שונים ונותן להם תקווה ויכולת להשתנות ולשפר את מצבם. אם יש לכם קושי מוזמנים לתאם פה פגישת הכרות במחיר מוזל כדי לחשוב יחד מה ניתן לעשות.
ראיתי בחיי אנשים שונים במצבים מורכבים שהצליחו לצאת לחיים טובים יותר וגם אתם מוזמנים לצאת למסע אל הטוב

שלחו לי וואטסאפ – לחצו כאן

רן ובר

קוראים לי רן, אני גר בגליל עם אשתי אלונה וששת ילדינו היקרים. עברתי תהפוכות רבות מאיש הייטק, מראשוני הסטארטאפיסטים בישראל למטפל רגשי/נפשי ומחבר רבי מכר המביאים את התורות של רבי נחמן לתוך החיים שלנו. תוך כדי תהליך – אני פוגש מאות בודדים וזוגות שהכמיהה של כולם זהה – למצוא חיבור, למצוא קשר, למצוא את הטוב בחיים שלנו.

בעבודה שלי, הן מול יחידים והן מול קהלים גדולים בהרצאות אני משתדל להביא את התקווה שרבי נחמן מדבר עליה כל כך הרבה, התקווה למצוא את המעט טוב בתוך כל הרעש של החיים שלנו. לעצור, ולו לרגע קט, להתבונן ברצונות שלנו, בשאיפות שלנו ובמקום בו אנחנו כרגע נמצאים. איך ליצור את החוט המחבר בין המקום בו אני רוצה להיות למקום בו אני כעת נמצא ואיך לא להתייאש בדרך? על כך אני משתדל לשים את הדגש – למצוא את הנקודה הטובה שבנו, להאמין בה ולראות איך לבודד ולרומם אותה מתוך כל הרעש שלפעמים אנחנו טועים ומזהים את עצמנו איתו. אתם מוזמנים לתהליך של שינוי, של גילוי הטוב האינסופי הטמון בכולנו, בצורה פשוטה, קלה ושווה לכל נפש. נפגש, בעזרת השם.

שלחו לי וואטסאפ – לחצו כאן


רוצים לשמוע על הסדנאות שאנחנו עושים ביחד?