Home / סדנאות

סדנאות

סדנאות סוד הנקודה הטובה לעסקים ולארגונים. לתיאום סדנא לארגונכם ניתן לפנות לטלפון: 054-6510672.
ניתן גם לתאם סדנאות במרכזים שונים.

tov6

 

סדנא לדוגמא:

מיני סדנא: סוד הנקודה הטובה

משך: 2-2.5 שעות

מטרה: העברת הדגש מתפיסות שליליות של עצמי ושל האחר לתפיסות מעצימות בתקשורת הבינאישית, בפרודוקטיביות של המשתתפים ומיטוב השימוש במשאבי אנוש בארגון.

"סדנת סוד הנקודה הטובה מאפשרת לגלות את הטוב הצפון בקרבנו ויכולה לסייע לכל ארגון לנצל בצורה חכמה ויעילה יותר את היכולות האישיות של המשתתפים וכן למקסם את הקשרים הבינאישיים והחוזקים שיכולים להועיל האחד לשני."

בשורה התחתונה: עובד שמרגיש שרואים את הטוב שבו יוסיף ויחזק את הטוב ויתרום לסביבה הארגונית.

אפשר לראות את זה ככה – דמיין שיש לך צי של מטוסים, לכל אחד מהם 4 מנועים אבל כל אחד מהמטוסים משתמש במנוע אחד בלבד. לא היית רוצה שהמטוסים ישתמשו בכל המנועים שלהם? אותו הדבר – כאשר אדם לא מודע ומכוונן לנקודות הטובות שלו – הוא עובד בחצי יעילות. זה פוגע גם בארגון וגם באותו האדם שמרגיש מבוזבז ולא מנוצל.

הסבר כללי: הסדנא מפגישה אותנו עם סוד הנקודה הטובה, הסוד שמראה שהצורה בה אנו מביטים בכל דבר משפיעה עליו. ככל שנביט בעין אוהדת ונלמד זכות על אדם אחר נגדיל את הטוב ונשנה את המציאות שבה הוא פועל. ככל שנשכיל לראות את המקומות שבהם אנחנו חוששים לראות את הטוב שבאחר או בנו – נוכל להתגבר על המכשולים הפנימיים ולדלג לעבר עתיד משמעותי ומוצלח יותר.

בסוד הנקודה הטובה איננו מתעלמים מהקשיים או התכונות השליליות שאנחנו יכולים לראות בשני אלא מעצימים את הנקודה הטובה עצמה ומחזקים אותה ועל ידי כך מקבלים כוחות וכלים להתמודד עם השליליות.

מבנה הסדנא:

  • שיחת פתיחה ופגישה עם סוד הנקודה הטובה – 45 דקות.
  • חלוקה לקבוצות קטנות לעבודה קבוצתית (או קבוצה אחת אם מספר המשתתפים לא גדול) – גילוי הנקודה הטובה בי ובסובבים אותי – 45 דקות.
  • הפסקה – 10 דק'
  • מעגל סיכום ושיתוף כולל שאלות ותשובות מעשיות, כיצד להביא את הדברים לתוך החיים שלנו ומקום העבודה שלנו – 30 דקות.

(לוח הזמנים יכול להשתנות לפי גורמים דינאמיים בשטח – גודל הקבוצה, העניין של החברים וכיוב')

מיקום הפעילות: INDOOR  בתוך הארגון, יש אפשרות לפעילות OUTDOOR  לשלב את הסדנא עם פעילות שטח ביער, התבודדות ו/או פעילות כגון טיול גמלים/חמורים/אופניים + ארוחה.

בהנחיית: רן ובר, מחלוצי תעשיית האינטרנט בישראל (משנת 1994), יזם, מרצה, מנחה קבוצות וסופר. לרן נסיון רב בהייטק ובהדרכה, כתב במעריבNRG  ובעיתונים נוספים, בעל תואר בפסיכולוגיה מערבית ומעביר שיעורים בחסידות ותורת הנפש לאור תורתו של רבי נחמן מברסלב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים